Ikony na zamówienie

Obecnie nie realizuję zamówień. Zapraszam w przyszłości

Ikony na zamówienie

Pracownia Imago Dei realizuje indywidualne zmówienia ikon. Wykonujemy przede wszystkim ikony domowe, o niewielkich rozmiarach w tradycyjnej technologii tempery jajecznej na gruntownych deskach lipowych ze złoceniami. Cena zamówionej ikony zależy od wymiarów, złożoności przedstawienia (ilość postaci, zdobienia szat itp.) oraz ilości złoceń. Zazwyczaj ceny zamówień zbliżone są do cen gotowych ikon do sprzedania o podobnych rozmiarach.

W celu zamówienia ikony proszę o kontakt mailowy z informacją jaką ikonę i w jakim rozmiarze chcą Państwo zamówić (warto przesłać zdjęcie, określić kolorystykę).

Ze względu na konieczność zamówienia deski odpowiedniej wielkości, zagruntowania jej, oraz pracochłonnego złocenia i pisania ikony czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi minimum ok 6-8 tygodni.

Kontakt mailowy:

filip.anna@wp.pl

Kontakt telefoniczny: 504781960

Ikony na zamówienie wykonuję po przedpłacie na konto bankowe kwoty  równej 50% ceny ikony – jest to zadatek na materiały potrzebne dla ikony i gwarancja dla mnie, że nabywca nie rozmyśli się w trakcie oczekiwania na zamówioną ikonę. W szczególnych przypadkach kwota ta może ulec zmianie np. zmniejszeniu na prośbę klienta.

Matka Boska Pięknej Miłości ikony na zamówienie

Ikona Matki Boskiej Pięknej Miłości